HAFTANIN HER GÜNÜ 16:00 - 23:00 ARASI CANLI MÜZİK EŞLİĞİNDE KAMPANYAMIZA BEKLERİZ

Cazibe Live Hergün Canlı Müzik

Taner Avşar Canlı Müzik

Eskişehir Canlı Müzik

İnsanlar günlük hayatta oldukça fazla yoruluyorlar. Bu yorgunlukların bir şekilde atlatılması gerekmektedir. İnsanlar bilhassa cumartesi geceleri haftanın yorgunluğunu atmak için çeşitli etkinliklere katılmaktadır. Bu etkinlikler herkesin ilgi alanlarına göre değişmektedir. Kimi hafta sonu etkinliği olarak futbol müsabakalarını takip etmekte, kimi konserlere dahil olmakta, kimi bu günleri evinde dinlenerek geçirmektedir. Bu etkinlik seçimleri yaşadığınız şehre göre değişmektedir. Kimi şehirlerde bulunan imkanlar bir başka şehirde bulunmamaktadır.

Eskişehir etkinlik bakımından oldukça zengin olan bir şehirdir. Bu etkinliklerin son zamanlarda en fazla tercih edileni Eskişehir canlı müzik olarak bilinen eğlencelerdir. Bu müzikli ortamlar insanları eğlendirmekte ve hafta sonunun yorgunluğunu tamamen atmamıza vesile olmaktadır. Bir çok canlı müzik yapan Eskişehir de mekan bulunmaktadır. Bu mekanların bazıları insanların ilgi ve beğenisini kazanırken, bazıları aynı şekilde bir etki bırakmamaktadır.


Eskişehir De Taner Avşar Farkı


Eskişehir içerisinde birçok canlı müzik bulunduran mekan bulunmaktadır. Bu mekanların her birinin özelliği birbirinden farklıdır. Kiminin solisti iyi, kiminin solisti kötü, kiminin yemekleri oldukça iyi, kimin yemekleri vasat, kiminin mezeleri oldukça kaliteli iken, kiminin mezeleri beğenilmemektedir. İnsanlar bu imkanların tamamının iyi olduğu mekan aramaktadır. Bu özelliklerin tamamının kalite içerisinde sunulduğu Eskişehir de bir mekan bulunmaktadır. Taner AVŞAR’ın sahne almış olduğu Cazibe Live gerek solisti, gerek yemekleri, gerek temizliği ve gerek ise mezeleri ile göz kamaştırmaktadır.

Mekanda sunulan müzik hizmeti oldukça başarılıdır. Bu mekan içerisinde her türlü şarkıyı hakkı ile seslendirebilen Eskişehir içerisinde oldukça geniş bir kitlesi bulunan Taner AVŞAR bulunmaktadır. Bu isim zaten tek başına bir marka olarak kendisine ait bir hayran kitlesi bulunan bir kitledir. Bu isim profesyonel bir şekilde müzik yapmakta ve dinleyenlere oldukça güzel bir zaman sunmaktadır. Solist müşteriler ile de iletişi iyi olan bir sanatçıdır. Zaman zaman müşterilerden gelen istek parçaları seslendirerek onları memnun etmektedir.

Mekan Kalitesi Oldukça İyi

Mekanın sanatçı açısından diğer mekanlara göre bir değil birkaç adım önde olduğunu söylemekte yarar var. Bunun dışında mekan temizlik bakımından da oldukça iyi bir durumdadır. Mekan içerisinde müşterilerin rahatsız olmaması adına çok detaylı temizlikler belirli zaman aralıkları ile yapılmaktadır. Mekanın bir önemli tarafı da mezelerin oldukça geniş sunulmasıdır. Bu tarz mekanlardan müşterilerin en büyük şikayetlerinden birisi bu mekanlarda müşteriye sunulan mezelerin kısıtlı olması konusudur. Bu mekanda bu konu tamamen aşılmış bir durumdadır. Gelen müşteriler arasından mezeler ile ilgili bir şikayet şu ana kadar oluşmamıştır.

Genel Olarak Değerlendirmek Gerekirse

Mekanın genel olarak bir değerlendirmesinin yapılması gerekirse sanatçı bakımından mekan oldukça üst düzey bir hizmet vermektedir. Bu hizmetin karşılığı olabilecek Türkiye genelinde bir yada birkaç mekan bulunabilir. Mekan mezeler konusunda da oldukça üst düzey bir mekandır. Bu mezelere karşılık mekanın fiyat politikası da oldukça uygundur. Bu çeşitlilikte bir hizmetin sunulmasından dolayı daha yüksek bir fatura bekleyen müşteriler umduklarının çok altında bir fatura gördüklerinde şaşkınlıklarını gizleyemez. .

Mekan kaliteli bir gece geçirmek isteyip uygun fiyata eğlenme düşüncesi olanların muhakkak tercih etmeleri gereken bir mekandır. Gönül rahatlığı ile giderek eğlenmek mümkündür.

Müşterilerin soruları varsa, bizim de yanıtlarınız var. En sık sorulan soruları ekleyin; böylece herkes kazançlı olsun.